Міжнародні проекти

 

УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ ПРОЕКТ

«Підтримка потенціалу університетської молоді України в освітній та дослідницькій діяльності»

«Support of young university capacity in education and research and science activities in Ukraine» (2019)

Мета проекту – розвиток потенціалу молодих науково-педагогічних працівників українських університетів у сфері забезпечення якості освітньої діяльності та наукових досліджень.

Грантодавець: Чеська Асоціація Розвитку Співробітництва (Czech Republic Development Cooperation)

Цільова група: молоді викладачі і науковці, управлінський персонал університетів

Учасники проекту:

Чеський університет природничих наук (CULS – Czech University of life science)

Білоцерківський національний аграрний університет

Сумський державний університет

Сумський національний аграрний університет.

 

Проектні заходи:

  • професійні тематичні семінари з питань забезпечення якості освіти;
  • підвищення кваліфікації в педагогіці і дидактиці;
  • дослідницькі майстер-класи;
  • літня школа з поєднанням лекцій і польових досліджень;
  • наукова конференція молодих учених.

 


Dutch-Ukrainian Dairy Centre


Міжнародний проект реалізується на основі Договору між Білоцерківським Національний Аграрним Університетом і Британською Радою в Україні від 14 березня 2016 p., реєстраційний номер договору UKR15PG/2-11/02.16 для здійснення ряду заходів з мобільності та партнерства між вищими навчальними закладами України та Великої Британії.
 

В 2016-2018 р. було виконано чотири поїздки: в червні 2016 р. і травні 2017 р. делегація БНАУ відвідала Writtle College, в березні 2017 р. і лютому 2018 р. відбувся зворотній візит викладачів Writtle College до БНАУ.

Під час візитів в Рітл коледж викладачі БНАУ ознайомились з структурою університету, навчальними планами дисциплін, науковими лабораторіями, модулями з впровадженням професійних навичок у навчальні програми. Ознайомилися з організацією практичної підготовки Writtle University College спеціальностей Agriculture, Garden Design,  Horticulture,  Landscape Architecture. В 2017 р. ознайомилися з діяльністю фермерського господарства PF Southgate (графство Норфолк) як базою для надання студентам первинного досвіду професійної діяльності. Під час перебування у Writtle College вивчався досвід підготовки спеціалістів в тісній співпраці з роботодавцями. Коваленко Роман провів лекційне заняття для студентів першого курсу на тему: «Сільське господарство в Україні». 

Викладачі Writtle College під час своїх візитів провели зустрічі з ректором Білоцерківського НАУ Даниленком А.С.

Провели презентацію організації освітнього процесу у Великобританії та спеціальностей Writtle College. Взяли участь у круглому столі з викладачами та аспірантами БНАУ з питань розвитку вищої освіти в Україні та Великобританії. Провели лекції для студентів та викладачів. Відвідали навчально-дослідне господарство БНАУ та базу практичної підготовки студентів у ТОВ «Росава» Сквирського району Київської області. Взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Current problems of agriculture and training specialists for agriculture» 15 лютого 2018 р.

Ознайомилися з роботою відділу працевлаштування БНАУ та підходами до вирішення цього питання в БНАУ. Обмінялися досвідом з питань працевлаштування випускників БНАУ і Writtle College. За результатами двосторонньої співпраці розроблено проект веб сторінки на сайті БНАУ з питань працевлаштування (знаходиться на стадії розробки).