Студентське самоврядування

 

Ліщенко Інна – голова студентської ради Білоцерківського національного аграрного університету.
Староста 2 курсу факультету ветеринарної медицини. Дисциплінована, відповідальна і працьовита. По життю лідер.
Моя мета – створювати таку атмосферу, щоб роки навчання проходили цікаво і дуже захоплююче. Щоб студенти могли належним чином розкрити свій творчий та особистісний потенціал.
 
 
 
 
 
 
 
Дорошенко Вячеслав – голова студентської ради  факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.
Я дуже цілеспрямована людина, змалку звик самостійно виконувати поставлені завдання. Математичний склад розуму допомагає мені знаходити рішення у будь-яких ситуаціях. Я володію лідерськими якостями, мені не становило жодних проблем самостійно підібрати склад студентської ради, я з кожним знайомий і готовий допомогти у будь-який момент. Об'єднавши наші зусилля і амбіції, ми зможемо змінити майбутнє на ще краще, ніж зараз.
 
 
 
 
 
 
Масюк Євгеній – голова студентської ради факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету.
Я працьовита та цілеспрямована людина, розумію, що без праці не буде результату. Саме тому на своєму факультеті я розгорнув активну діяльність по різних напрямках, як благодійність, контроль якості навчання та морального виховання студентів. Разом ми формуємо суспільство, разом ми будуємо майбутнє!
 
 
 
 
 
 
 
Худотеплов Богдан – голова студентської ради економічного факультету. Студент 3 курсу економічного факультету, спеціальність: облік та оподаткування. Зайняв посаду голови студентської ради факультету завдяки тому, що активно брав участь в різних заходах і допомагав їх організовувати.
Я надаю перевагу тому, що в житті потрібно мати ціль для розвитку,  щоб стати кращою версією себе.
 
 
 
 
 
 
 
 
Вуйко Анна – голова студентської ради агробіотехнологічного факультету. Студентка 3 курсу агробіотехнологічного факультету, спеціальності: агрономія. Відмінниця з початку навчання. Створила та розвивала сторінку університету в популярній соціальній мережі, потім зайнялась в загальному інформаційним відділом студентської ради.
Вважаю, що потрібно в житті займатись багатьма речами, ніколи не сидіти на місці і головне не пливти за течією, а створювати її.
 
 
 
 
 
 
 
Сідоран Яна – голова студентської ради екологічного факультету. Студентка 2 курсу екологічного факультету, спеціальності 207 "Водні біоресурси та аквакультура", староста групи.
Цілеспрямована, наполеглива, активна. Ставлю перед собою мету і завжди досягаю її. Щаслива, що стала частинкою БНАУ. Вірю, що терпіння і труд все перетруть, тому наполегливо працюю і залучаю до праці охочих.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ольховик Віталік – голова студентської ради біологотехнічного факультету. Студент 4 курсу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поліщук Анастасія – секретар студентської ради. Студентка 2 курсу, факультету ветеринарної медицини. Відмінниця від початку навчання.
Я завжди говорю правду, живу чесно, і мені немає чого приховувати від людей. Завжди відповідаю за свої слова діями. Стараюся бути відкритою для всього нового. Вважаю, що будь-який досвід, незалежно від того чи позитивний він, чи негативний, є корисним у житті кожної людини.
 
 
 
 
 
 
 
 
Єлчева Катерина – голова інформаційного відділу Білоцерківського національного аграрного університету. Староста групи факультету ветеринарної медицини. 
Беру активну участь у житті університету і вважаю, що студентське самоврядування допомагає молоді вести активне життя, розвиватися, наповнювати своє життя новими знайомствами, подіями та яскравими емоціями. Моя мета – модернізація студентського самоврядування, робота у соціальних мережах, поширення та донесення  серед студентів інформації про різноманітні події університету!​