Аграрна Ліга КВН між командами агробіотехнологічного факультету, Маслівського аграрного технікуму і Верхівнянського агротехнічного коледжу

 

11 квітня 2017 року на агробіотехнологічному факультеті відбулася надзвичайна подія – Ліга сміху агробіотехнологічного факультету.  До участі  було створено по одній команді кожного напрямку підготовки факультету: агрономію представила команда «Хахулята», садово-паркове господарство – «Апельсин» та геодезію і землеустрій – «Команда Г». Також були запрошені команди Маслівського та Верхівнянського аграрних  технікумів, на жаль, участь прийняла тільки команда «1920» Маслівського АТ.

Конкурс почався з «Візитки» кожної команди. Цікаві моменти і море задоволення присутні в залі отримали від «Фоторозминки». Та найбільше оплесків та емоцій глядачі мали від домашнього завдання «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Завершальним був  «Конкурс капітанів» і, варто сказати, капітани підтвердили свої можливості і не підвели свої команди – справилися з поставленими завданнями.

Від сміху і задоволених облич членів журі було видно, що свято на агробіотехнологічному вдалося! А журі представляли: декан факультету Хахула В.С., заступник декана Олешко О.Г., відповідальна за виховну роботу в університеті Мілехіна В., представники компаній «Бомба тревел» та «Смайл».

Спонсорами Ліги сміху виступили: голова Голова С(Ф)Г «ВІКТОРІЯ» Бобровицького району Чернігівської області М.С. ФЕНЮК, компанії м. Біла Церква «Панда піца» та «Бомба тревел».

Час в полоні сміху промайнув надзвичайно швидко… І  ось журі оголошує загальні оцінки команд. Нарешті мить – і визначений переможець – ним стала «Команда Г». 2 місце зайняли «Хахулята», 3 – «1920», 4 – «Апельсин».  Всі команди були нагороджені матеріальними і заохочувальними призами та Грамотами за участь, креативність, винахідливість.

Свято вдалося! Заряджені сміхом і позитивними емоціями студенти, викладачі та гості шоу залишили актову залу.

Дякуємо всім учасникам за настрій і гордість, що молоде покоління у нас веселе, кмітливе, креативне та позитивне.