З ювілеєм, вельмишановний Василю Микитовичу!!!!

 

8 вересня свій вісьмидесятирічний ювілей відсвяткував Заслужений працівник сільського господарства України, Відмінник аграрної освіти і науки України, Почесний професор Білоцерківського НАУ, канд. с.-г наук, доцент Василь Микитович Ткачук.

З цієї нагоди було проведено урочисте засідання кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин, яке відбулося у конференц-залі університету.

Ювіляр приймав привітання не лише від колег рідної кафедри, а й від співробітників інших кафедр як агробіотехнологічного факультету, так і представників інших факультетів університету.

Зі словами вдячності та побажаннями міцного козацького здоров’я Василя Микитовича привітав ректор університету, академік НААН Анатолій Степанович Даниленко і вручив ювіляру Подяку за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок в науку, підготовку молодих науковців на благо університету та України.

Також серед вітаючих були – академік Власенко В.М. (ректор університету 1978-2006 рр.), перший проректор, професор Новак В.П., проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор Варченко О.М., проректор з освітньої виховної та міжнародної діяльності, доцент Бабенко С.П., декан агробіотехнологічного факультету, Заслужений працівник сільського господарства України, доцент Хахула В.С.

Василь Микитович пройшов довгий науковий шлях, за плечима сотні наукових розробок, наукових статей, праць, спрямованих на покращення як наукової, так і освітньої бази університету.

Ювіляр авторитетний наставник студентської молоді, вправний і, в міру, вимогливий викладач, його лекції захоплювали студентів своєї практичністю і цікавістю. Свої лекції Василь Микитович будував, основуючись на власному досвіді, якого вдосталь за плечима. Студентський актив університету привітав Василя Микитовича гарною піснею.

Із заключним словом виступив ювіляр, який подякував всім за привітання і подарував присутнім свою збірку віршів «На крилах поезії».

Вельмишановний Василю Микитовичу! Щиро вітаємо Вас із ювілеєм. Зичимо козацького здоров’я, довголіття, миру, душевної гармонії, наукових та творчих успіхів.