Кубок міського голови КВН

 

Як сказав Вільгельм Раабе: «Гумор – це рятувальний круг на хвилях життя». У вирі турбот, переживань і щоденної рутини інколи так хочеться відволіктися на щось приємне і посміятися від душі. І нема нічого кращого, ніж залишити буденне життя, і насолодитися хорошим гумором молодих дарувань.

    

Вже багато років поспіль проводиться Кубок міського голови КВН. Ось і 11 квітня пройшов ХІІІ розіграш Кубка. Тема зустрічі: «З весною в душі, з любов’ю в серці» чудово охарактеризувала стан як глядачів так і учасників. До речі, в конкурсі приймали участь команди: «КГ ТАСО» – ініціативна група молоді «ТАСО», «Збірна веселих професій» – Білоцерківський інститут економіки та управління ВНЗ «Університет «Україна», «Чорнозем у шоколаді» – Білоцерківський національний аграрний університет, «Титанік» – технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, «Вникай» – Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту, «Робота над помилками» – КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», а поза конкурсними учасниками були «Апасний Ліван» від Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 і «Світанок Надросся» – театрально-хореографічна студія Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт».

Конкурс проходив у 2 етапи: фрістайл і фото-розминка. Кожна команда показала свою кмітливість і чудові гумористичні номери. Як присутні в залі, так і журі сміялися, і аплодували гумористам. Команда від Білоцерківського національного аграрного університету «Чорнозем у шоколаді» посіла ІІ почесне місце з результатом у 87 балів, а І місце присудили команді «Збірна веселих професій». Усі учасники були нагороджені дипломами міського голови, отримали грошову винагороду і солодощі. Тож вітаємо наших гумористів, бажаємо творчої наснаги і подальших перемог!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету