Наші таланти

 

Невід’ємною частиною студентського життя є позанавчальний процес, який включає в себе різноманітні гуртки: спортивні, художні, наукові. З особливою теплотою хочеться відмітити вокально-інструментальний ансамбль, який вже не один рік доводить, що студенти Білоцерківського НАУ дуже талановиті.

Історія вокального ансамблю бере свій початок у 2012 році, коли вперше сольні вокалісти об’єдналися для виступу на одному із концертів з нагоди проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл Білоцерківського району. Номер настільки сподобався публіці, що з’явилася ідея створити ансамбль а керівником його обрати Булей Наталію Володимирівну, яка нині очолює відділ культмасової роботи університету. Її професіоналізм та висока майстерність допомагають стрімко розвиватися вокальному ансамблю. У його репертуарі пісні різних жанрів, що виконуються з супроводом музичних інструментів та акапельно.

За цей період молоді обдарування об’їздили багато областей: Київська, Вінницька, Черкаська, Чернігівська, Львівська, Миколаївська та інші радуючи своїм співом вдячних слухачів.

Варто зазначити, що вокальний ансамбль університету бере активну участь у мистецькому житті міста. Жоден міський захід не обходиться без наших співаків. Колектив був нагороджений дипломом на фестивалі хорової музики «Пісенна веселка «Олександрії» за високий рівень виконавської майстерності.

Також, вокальний ансамбль не раз виступав у різних конкурсах, займаючи призові місця. Таким є Всеукраїнський фестиваль художньої творчості серед колективів вищих навчальних закладів Мінагрополітики «Софіївські зорі» (2013 р., 2017 р.), Всеукраїнський фестиваль духовної пісні у місті Вишгород, де ансамбль був нагороджений дипломом та грошовою нагородою від громади Покровської церкви.

Особливо приємно, що наш ректор, Анатолій Степанович, завжди підтримує та сприяє активній роботі ансамблю. Зокрема на чолі з Анатолієм Степановичем ансамбль став ініціатором та організатором благодійного проекту «З Україною в серці», проводячи благодійні концерти для допомоги воїнам АТО. А також з нагоди відкриття табору «Зоряний» для дітей переселенців, що в Карапишах, відбувся концерт в якому взяв участь наш ансамбль. Уже багато років поспіль художній колектив виступає з концертами перед працівниками Міністерства освіти і науки України та Міністерства аграрної політики та продовольства.

Життя ансамблю бурхливе та насичене. І виступ кожного соліста досгнув такої майстерності, що пронизує до глибин душі слухачів, даруючи найпрекрасніші переживання. Причому, феномен ансамблю не тільки у чудовому вокалі, а й в тій енергетиці, яку несуть вони глядачам, притаманній кожному українцю, і не тільки. Їх люблять і знають у багатьох містах України і щоразу запрошують приїхати знову і знову з концертами.

 Особливо пам'ятними для учасників залишилися виступи перед представництвом Європейського Союзу в Україні, коли екс-голова Ян Томбінський разом з нами заспівали пісню «Гей, соколи». 25 серпня 2016 року, в день завершення строку каденції, пан Томбінський запросив ректора та вокальний ансамбль для прощального концерту.

У грудні 2016 року вокалісти ансамблю на чолі Даниленком А.С. привітали колектив ансамблю «Гетьман», а вже в травні 2017 виконали пісню «Буде свято» з репертуару Віталія та Світлани Білоножко на одній з найбільших сцен України – Національному палаці мистецтв «Україна».

Одними з перших учасників ансамблю були студенти нашого університету, а нині його випускники. Це Володимир Долгий, Яна Демич, Тетяна Мялковська, Максим Залізко, Тетяна Залізко, Таміла Крамаренко та інші. Нині учасниками ансамблю є Сергій Губарик, Яна Кичак, Роман Олексюк, Юлія Ярова, Антон Василевський, Ерік Дамс та інші.

У цьому році Сергій Губарик брав участь у вокальному шоу «Голос країни», а Яна Кичак підкоряла сцену не лише в Україні, а й за її межами. Вона брала участь у вокальному шоу «Deutschland sucht den Superstar», що проходило у Німеччині у 2016 році.

Наші артисти отримують гучні аплодисменти від глядачів та схвальні відгуки від журі тож очевидно, що у майбутньому їх чекає ще не одна перемога. Це потужний колектив, що популяризує красу української пісні у виконанні талановитих студентів з усієї України. Тож побажаємо їм прихильності глядачів та ще багато творчих злетів. Нехай їхні виступи ще багато років приносять задоволення глядачам.

 

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради БНАУ