Нідерландсько-українська співпраця продовжується. Міжнародний семінар-тренінг «Здоров’я вимені та мастит» за участі експертів компанії GD Animal Health

 

13 червня на базі факультету ветеринарної медицини відбувся Міжнародний семінар-тренінг «Здоров’я вимені та мастит» за участі експертів компанії GD Animal Health Райана ван Егмонда і Ханса Мілтенбурга, у рамках співпраці між Нідерландсько-Українським молочним центром і Білоцерківським НАУ.

Під час тренінгу були представлені презентації та висвітлені питання щодо контролю здоров’я вимені, лікування тварин, хворих на мастит, належної годівлі тварин, гігієни первинного виробництва молока на фермі, контролю кількості соматичних клітин у молоці, проблем бактеріального забруднення молока та залишків антибіотиків у молоці.

У роботі тренінгу взяли активну участь практикуючі фахівці ветеринарної медицини, фермери та представники господарств, спеціалісти Асоціації виробників молока (АВМ), представники молокопереробних підприємств, швейцарсько-українських проектів з безпечності молока «SAFOSO» та «Розвиток органічного ринку в Україні», ТОВ «Байєр» і «Ветеко», науково-педагогічні працівники та студенти факультету ветеринарної медицини.

14–15 червня практична частина тренінгу проводитиметься на базі демо-господарств проекту.

 

Хіцька О.А., зав. кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва
та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського