Планування роботи колективу ФВМ на старті навчального року

7 вересня відбулося засідання новообраної Вченої ради факультету ветеринарної медицини під керівництвом в.о. декана, професора Головахи Володимира Івановича. На засіданні розглядали нагальні питання, які стосуються набору студентів-першокурсників на ФВМ, планування навчальної, наукової та виховної роботи факультету на 2017–2018 навчальний рік.

Так, член приймальної комісії Т.І. Бахур доповіла про результати вступної кампанії 2017 року. В.о. декана факультету ветеринарної медицини В.І. Головаха, а також його заступники М.Я. Тишківський та О.В. Ємельяненко висвітлили питання щодо затвердження плану виховної роботи за місцем проживання студентів, видавничої діяльності кафедр, підтримання санітарного стану корпусів і території факультету тощо, згідно з якими були прийняті відповідні рішення.

Окрім вирішення надзвичайно важливих проблем планування роботи факультету ветеринарної медицини, членам Вченої ради та науково-педагогічним працівникам було представлено двох майбутніх іноземних студентів, що отримуватимуть освітній рівень магістра в стінах нашої Alma Mater. Приємно, що викладачі матимуть змогу долучитися до становлення знань і вмінь фахівців ветеринарної медицини не лише нашої країни, а й громадян далекого Марокко. Таким чином, результати нашої праці слугуватимуть на благо людства далеко за межами України.

 

Бахур Тетяна Іванівна, секретар Вченої ради факультету ветеринарної медицини БНАУ