Семінар «Канадський день молока»

 

14 червня на базі ТДВ «Терезине» відбувся семінар на тему: «Канадський день молока». Організатором семінару стало ТОВ «Сімекс Альянс Україна», яке є ексклюзивним представником в Україні всесвітньо відомої канадської компанії з надання високоякісного генетичного матеріалу ВРХ Сімекс (Semex).

Семінар відвідали викладачі біолого-технологічного факультету: професор Бомко В.С., доценти Ставецька Р.В., Донченко Т.А., Ткаченко С.В. Вони відзначили високий рівень організації заходу, новизну доповідей, в яких були висвітлені сучасні генетичні досягнення у молочному скотарстві. Зокрема, було зазначено, що рентабельним вважається молочна ферма, де собівартість молока не перевищує 20 евроцентів. Презентувалася генетична продукція  бугаїв-плідників, дочки яких стійкі до цілого ряду захворювань.

  

Особливо цікава було виводка корів і телиць голштинської породи канадської селекції, яка відбувалася за участю студентів факультету ветеринарної медицини.

Слід зазначити, що серед учасників та організаторів заходу були випускники БТФ, які нині обіймають ключові посади у різних ланках молочного бізнесу.

 

Ставецька Р.В., зав. кафедри генетики, розведення та селекції тварин