Стрітбол на спортивній арені

 

11-12 квітня на спортивній базі БНАУ відбулася першість зі стрітболу серед студентських збірних.

У перший ігровий день беззаперечними лідерами виявились збірні агробіотехнологічного та екологічного факультетів. Гравці цих команд не залишили суперникам жодних шансів на перемогу. Також, потрібно відзначити, команди економічного факультету та факультету права і лінгвістики, які незважаючи на спортивну майстерність учасників інших команд, стійко відстоювали свої позиції.

Другий день змагань завершився фінальними зустрічами. У першій грі вболівальники спостерігали за боротьбою між командами біолого-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини, які боролись за вихід до призової трійки. На початку гри більш згуртованими та спритними виявилися гравці ФВМ, що стабільно тримали розрив у рахунку. Цікавою несподіванкою вразила глядачів друга половина гри, коли збірна БТФ скоротила розрив і виборола бажане 3-е місце.

Гра за 1-2 місця, між командами агробіотехнологічного та екологічного факультетів, проходила у товариській атмосфері та піднесеному настрої гравців. Особливо яскравими були моменти при проведені атакуючих маневрів командами-суперницями.     

Таким, чином, переможцями та призерами стали: на ІІІ-ому місці – збірна біолого-технологічного факультету (Ющишин Богдан, Шкоропад Євген, Гусак Анатолій, Сусла Максим, Дабіжа Дмитро), на ІІ місці – збірна екологічного факультету(Базилевський Сергій, Товкач Андрій, Закревський Олександр); на І-ому місці – збірна агробіотехнологічного факультету (Кузьменко Ярослав, Троцюк Дмитро, Зам’яткевич Дмитро, Григоренко Владислав).

Щиро дякуємо за участь усім студентам збірних команд факультетів БНАУ. Вітаємо переможців та призерів змагань!

 

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.