1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Ветеринарна медицина» визначив переможців

30 березня на факультеті ветеринарної медицини проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Ветеринарної медицини» серед  студентів 3 СП(б), 4 (б) та 5 (с) курсів. Привітав учасників з початком олімпіади декан Івасенко Б.П. Він наголосила що, беручи участь в олімпіаді, студент зможе повністю проявити свою ерудицію та обізнаність.

Студентська олімпіада – це свято, на якому підводять підсумки багаторічної сумлінної праці, адже студенти-випускники показують свої знання, отримані за період навчання в університеті. Впродовж конкурсної частини студенти демонстрували вміння правильно поставити діагноз, профілактувати захворювання, вилікувати тварину, оцінити продукти забою за інвазійних хвороб, діагностувати мастит тощо.

Викладачі, оцінюючи відповіді студентів, аналізують не тільки їхні знання, а й оцінюють свою роботу, адже, досягти успіху можна тільки сумісною працею студентів та викладачів. Змістовні, кваліфіковані та обґрунтовані відповіді з хірургії, терапії, акушерства, паразитології, епізоотології, патанатомії та ветсанекспертизи радували викладачів.

Журі, під головуванням професора Головахи Володимира Івановича, визначили переможців олімпіади:

1 місце – Залозна Дарія, 3 СП(б) курс;

2 місце – Ластовка Олег, 3 СП(б) курс;

3 місце – Весела Вікторія 4 (б) курс.

Переможці олімпіади матимуть можливість захищати честь Університету в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з ветеринарної медицини у Подільському державному аграрно-технічному університеті 24 квітня 2017 року.

Бажаємо перемоги!

Тишківська Н.В., відповідальна за проведення олімпіад на ФВМ