14 вересня 2016 року відбулась профорієнтаційна поїздка

14 вересня 2016 року відбулась профорієнтаційна поїздка викладачів Агробіотехнологічного факультету Білоцерківського НАУ до Щорського вищого професійного училища (Чернігівська область).

У ній взяли участь декан Агробіотехнологічного факультету В.С. Хахула, доценти кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський та О.С. Городецький. Вони ознайомили учнів з переліком спеціальностей, які можуть здобути випускники училища в університеті. Відбулося активне обговорення умов вступу до університету.

Під час зустрічі з адміністрацією професійного училища   ухвалено рішення про продовження практики проведення подібних заходів з метою активного залучення молоді до наукової роботи та можливого її подальшого вступу до Білоцерківського національного аграрного університету.

За результатами обговорення між Білоцерківським НАУ та Щорським вищим професійним училищем була підписана угода про співпрацю у галузі підготовки фахівців лісового господарства.