16 днів проти насильства

Традиційною стала активна участь студентів юридичної клініки «Право та практика» у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», що проходила з 25 листопада по 10 грудня. В межах кампанії студенти відвідали міські бібліотеки та загальноосвітні школи м. Біла Церква, де знайомили з подіями, котрі відбуваються в цей період.

Кожна дата несе свій біль та вагоме значення для сучасного світу. Розповідаючи про них, студенти не лише підіймали сучасну проблематику, а й доносили першочергову причину, яка і стала основою для закарбовування у пам’яті світу цих днів. Діти, викладачі, працівники бібліотеки – всі слухачі проймалися важливістю цієї акції. Незважаючи на те, що чималий відсоток аудиторії навіть не знав про існування та проведення цієї Всеукраїнської акції, проте слухали із зацікавленістю, відповідально та серйозно реагуючи на всю інформацію, яку ми їм доносили. Найбільш активно обговорювалися теми боротьби з насильством щодо жінок (25 листопада), боротьби з рабством (2 грудня), міжнародний день волонтера (5 грудня) та міжнародний день боротьби з корупцією (9 грудня), оскільки ці явища є особливо актуальними і на сьогодні.

Тема насильства не залишила нікого байдужим і змусила замислитись над причиною виокремлення саме цих подій та відзначання відповідних дат. Кожен має знати й приділяти належну увагу таким питанням, тому що саме це виховує в нашій свідомості повагу до історії, що є невід’ємною частиною сьогодення.

Москаленко В.С., студентка 4 курсу факультету права та лінгвістики