30 вересня – свято хранителів мудрості!

30 вересня бібліотекарі країни, а  також усі, хто любить і шанує книгу, відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні бібліотекарі та користувачі бібліотеки нашого рідного університету, в цілому, і факультету ветеринарної медицини, зокрема! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Бібліотека – джерело мудрості та знань, культурного надбання, справжнього духовного багатства нації, центр освіти, інформаційна основа для інтелектуального росту і розвитку людини.

Ви робите велику і благородну справу – даруєте щастя спілкування з книгою. Тож, отримайте в подарунок чудовий настрій та теплі слова від усіх читачів. Нехай це свято принесе у Ваші колективи гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами, переконаність у суспільній значущості своєї справи, подальших творчих успіхів у благородній справі інформування та освіти нинішніх і майбутніх поколінь, здоров’я і благополуччя. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберегти й примножити інтелектуальний та культурний потенціал наших викладачів і аспірантів, співробітників і студентів. Нехай ваш натхненний труд завжди буде затребуваним, а бібліотека, зберігаючи кращі традиції, успішно розвивається!

Бібліотекарі ідуть …
 І факел знань в руках несуть.
Потрібно всім цінить їх труд –
Без них ті книги не знайдуть.
У них і книга, і журнал,
Абонемент, читальний зал,
Усюди читачі сидять
І сторінками шелестять.
Співають, пишуть і малюють,
Сценарій свята підготують,
Прем’єру книги проведуть,
 І звіт, і план вони здадуть.
Ідіть до мене, читачі,
І зблизька, і здалека.
Чекаю радісно завжди:
Я ж – БІБЛІОТЕКАР!

Міцного здоров’я вам, працівники бібліотеки, благополуччя, миру, щастя, тепла і любові у ваших родинах, нових  творчих успіхів і невичерпної наснаги! І величезна Вам подяка, наші невтомні майстри бібліотечної справи!

Від імені колективу ФВМ,

декан, професор Сахнюк В.В., доцент Букалова Н.В.