30-31 березня 2016 р. у Науковій бібліотеці Національного університету "Києво-Могилянська академія" відбулася 4-а Міжнародна науково-практична конференція "Наукова комунікація в цифрову епоху".
Це, безперечно, центральна подія року щодо питань наукометрії, цифрових технологій у бібліотечній справі та сучасних наукових комунікаціях.
Участь у заходах конференції взяти більше 250 учасників з України, Польщі,  Білорусі, Сполучених штатів, Швеції. На відкритті конференції виступили представники МОН, а з доповідями – представники видавництв Elsevier та Thomson Reuters, видавничої асоціації EBSCO. На конференції було заслухано 30 доповідей, відбувалось жваве обговорення та обмін досвідом.
Конференцію відвідали, також, і представники Білоцерківського НАУ: проректор з наукової та інноваційної діяльності В.В. Сахнюк, директор наукової бібліотеки Вертій Ж.С., начальник ВНДІД Царенко Т.М.
Дякуємо організаторам конференції та всім доповідачам за чудову організацію і важливий внесок у розвиток вітчизняної науки.

Всі матеріали конференції доступні за посиланням: