70-а Всеукраїнська науково-практична конференція «Науковий пошук студентства у лісівництві, деревообробці та садово-парковому господарстві» (м. Київ)

Студенти-призери Державної студентської науково-практичної конференції «Наукові пошуки молоді у третьому тисячолітті», що проходила у Білоцерківському НАУ 24-25 березня 2016 р. разом з викладачами кафедри садово-паркового господарства доцентами Іщук Л.П. і Роговським С.В. взяли участь у роботі ювілейної 70-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науковий пошук студентства у лісівництві, деревообробці та садово-парковому господарстві», яка відбулась 7 квітня 2016 р. у Києві в Національному університеті біоресурсів та природокористування України.

На конференції були висвітлені історичні аспекти створення і розвитку зелених насаджень у містах України, а також представлені дослідження по розмноженню декоративних рослин, аналізу їх асортименту у декоративних розсадниках та садових центрах. У ряді робіт представлені результати інвентаризації насаджень міських парків та запропоновані проектні пропозиції щодо покращення їх зонування і благоустрою.

В роботі секції «Садово-паркове господарство» взяли участь студенти Білоцерківського НАУ VI курсу ОКР «Бакалавр» Сахно Дарина (науковий керівник доцент Іщук Л.П.), Лець Тетяна і Дем’яненко Олександра (науковий керівник доцент Роговський С.В.) та студенти V курсу ОКР «Спеціаліст» Оверчук Марина, Рівна Ганна і Рябоненко Олександр (науковий керівник доцент Іщук Л.П.).

Серед 28 доповідей виголошених на конференції студенти Білоцерківського НАУ зайняли призові місця. Студентка V курсу Оверчук Марина виступила з доповіддю «Аналіз гідрофільної флори дендропарку «Олександрія» НАНУ» і зайняла перше місце. Друге місце зайняла студентка VI курсу Лець Тетяна, яка виступила з доповіддю «Аналіз складу і стану дендрофлори скверу, що біля Торгових рядів у м. Біла Церква та перспективи реконструкції насаджень». Третє місце зайняв студент V курсу Рябоненко Олександр з доповіддю «Аналіз таксономічного складу, особливостей культури та використання в озелененні видів роду сосна (Pinus L.) в умовах м. Біла Церква».