Багатогранність студентського життя та професійні орієнтири

Міжнародний досвід, професійні зв’язки та перспективи – все це можна отримати під час міжнародного стажування. Незайвим буде нагадати, що стажування за кордоном дає студентам цілий ряд переваг: це «занурення» в інший стиль життя та культури, нові знайомства, вдосконалення мовної практики. І що важливо – студентське стажування, поза сумнівом, стане підготовкою для майбутньої успішної роботи і буде чудовим додатком до професійного резюме, оскільки його метою є набуття досвіду з виконання професійних завдань, удосконалення базових професійних та набуття додаткових компетенцій.

Сьогодні студенти нашого університету мають чудові перспективи і можливості для стажування за кордоном. Університет має великий досвід міжнародної співпраці, у тому числі й в проектах академічної мобільності для студентів: стажування в Німеччині, Франції, Великобританії, Ірландії, Данії, США, Португалії, Польщі, Чеській республіці та інших країнах.

Саме цій тематиці і була присвячена загальна виховна година «Багатогранність студентського життя та професійні орієнтири» на нашому 1М курсі ФВМ, яка відбулася 06 грудня 2017 року.

Своїми враженнями про стажування за кордоном в рамках різних міжнародних проектів поділилися студенти 4Б курсу Втюрін Семен та Андрійчук Ілона, магістрантка 2-го року навчання Зимовець Світлана. Вони зробили акцент на тому, що насамперед студенти повинні мати сильну мотивацію, добре знати іноземну мову та мати високі бали в заліковій книжці. Стажування за кордоном – це варіант для тих, хто бере відповідальність за власне майбутнє у свої руки. Не покладатися на щасливий випадок, а використовувати всі можливості та забезпечити себе якісною освітою – не примха, а реальна вимога сьогодення.

Хіцька О.А., наставник 1М курсу ФВМ