Бінарна лекція начальника управління регулювання земельних відносин БМР Усенка О.П. для студентів ОС "Магістр" спеціальності "Геодезія та землеустрій"

Сьогодні в Білоцерківському НАУ відбулася бінарна лекція за участю начальника управління регулювання земельних відносин БМР Усенка О.П. для студентів ОС «Магістр» спеціальності «Геодезія та землеустрій» на тему: «Правові аспекти формування ринку земель сільськогосподарського призначення».

Олег Петрович, виробничник з великим практичним стажем, доповів здобувачам вищої освіти про актуальні питання з розвитку ринку земель, необхідності прийняття закону та внесення змін до законодавчої бази щодо обігу (продажу) земель сільськогосподарського призначення.

Магістри першого року навчання разом з іншими учасниками активно приймали участь в обговорені даної проблематики та висували припущення щодо можливого розвитку подій та ситуації, яка склалася в Україні та діючого мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Актуальність таких лекцій сприятимуть духовному, патріотичному та професійному розвитку майбутнього фахівця, покажуть неперервний зв’язок науки з виробництвом, а також закладуть фундамент у їх пізнавальній діяльності, необхідності саморозвитку і кар’єрного зростання.