Благодійний Ярмарок для бійців АТО

Завдяки зусиллям студентів та викладачів екологічного факультету 21.03.2017 року відбувся благодійний ярмарок для бійців АТО. В акції взяли участь студенти – напрям «Екологія»: 1 курсу – наставник Перцьовий І.В., 2 курсу – наставник Шулько О.П, 3 курсу – наставник Мерзлова Г.В., 5 курс (магістри) – Скиба В.В.; напрям «Водні біоресурси» –2 курсу – Ященко С.А., 3 курсу – Слюсаренко А.О., 4 курсу – Куновський Ю.В. Слід відмітити, що найактивніше себе проявили студенти 2 курсу (напрям «Екологія»), які продавали вареники, піцу, пироги, пончики та зібрали 610 грн. Досить активними були і студенти 4 курсу (напрям Водні біоресурси), які для проведення ярмарки знайшли військову форму і продавали дуже смачні власно виготовлені персики.

Загалом на ярмарку було зібрано 1888 грн 20 коп., які буде витрачено на закупівлю одягу для бійців АТО.

Щиро вдячні всім небайдужим за допомогу та підтримку у проведені акції.

Шулько О.П., доцент кафедри екології та біотехнології