Брейн-ринг на факультеті права та лінгвістики

Вже стало традицією проводити на факультеті права та лінгвістики інтелектуально-розважальне змагання "Брейн-ринг". Цей цікавий захід започаткував та організував старший викладач кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва Терещук М.М., який щороку дивує своїми неординарними питаннями, які сформовані таким чином, що жодна з команд не має переваги, адже вони стосуються не конкретної тематики, а містять інформацію з різних сфер життя, цікаві факти, питання на загальну ерудицію.

Попередні роки між собою змагались лише внутрішні команди, але цього разу ми розширили горизонти і залучили студентів інших факультетів. В запеклій боротьбі яка йшла до останнього, перемогу здобула команда Правознавців 2 курсу. Не лишились без уваги гості заходу, команда економічного факультету отримала від журі гран-прі.

Учасники проявили високий рівень ерудованості та жагу до перемоги. Під час заходу атмосфера будо дружньою та доброзичливою.

Команди, які не отримали перемогу наполягали на реванші, який відбудеться вже у новому році із залученням більшої кількості команд з різних факультетів університету.

Такі організовані заходи урізноманітнюють студентське життя, збільшують багаж знань, розвивають мислення та зближують студентів не лише в межах одного факультету, але й дають можливість познайомитись із представниками інших факультетів.

Мельник О.Г., канд. юрид. наук, старший викладач