Цикл відкритих практичних та лекційних занять на кафедрі іхтіології та зоології

На кафедрі іхтіології та зоології з 23 по 25 травня пройшов цикл відкритих практичних та лекційних занять.

Студенти спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» у нашому ВУЗі серед інших спеціальних дисциплін мають можливість набувати практичних знань з декоративної аквакультури, адже форми взаємовідносин між живими організмами і оточуючим світом ніде не прослідковуються так виразно, як в акваріумістиці, де чітко виражені залежності: риба – вода – живі організми.

Саме вплив параметрів води на рибу акваріумів і розглядався на практичному занятті кандидата с.-г. наук, асистента Ю.В. Куновського зі студентами 2 курсу «Водні біоресурси та аквакультура» в акваріальному комплексі кафедри, а це 15 акваріумів об’ємом від 45 до 800 л.

Високий професіоналізм продемонстрував на лекції «Technology of cultivation of live food for ornamental fish» асистент кафедри іхтіології та зоології Водяніцький О.М. Студенти 1 курсу «Водні біоресурси та аквакультура» змогли прослухати матеріали зі своєї спеціальності у цікавому, послідовному викладенні досвідченого практика, нашого випускника, що проходив стажування у США на індустріальних рибних господарствах і тепер ділиться своїми знаннями, передає вміння майбутнім колегам.

Цикл відкритих занять на кафедрі підтримав на високому рівні ст. викладач Михальський О.Р. практичним заняттям із зоології «Зовнішня та внутрішня будова земноводних». Педагогічність, професіоналізм, досвідченість. Саме так характеризується такий підхід до викладання. Усі студенти були задіяні під час демонстрації, зацікавленість та допитливість молодих людей говорить про їх свідомий вибір професії, адже зоологія перша сходинка до неї. Робота зі студентами була не лише в аудиторії, але і у навчально-експозиційній лабораторії, до відновлення якої ст. викладач Михальський О.Р. доклав багато зусиль та умінь.

Успіхів Вам, колеги, на науково-педагогічній ниві формування майбутніх фахівців аграрного сектору.

Зав. кафедри іхтіології та зоології,

доцент Гриневич Н.Є.