Дарування книжок – гарна традиція в Білоцерківському НАУ

Інформаційні ресурси наукової бібліотеки університету поповнюються із різних джерел надходження. Одним із них і дуже вагомим є дарування книг читачами, друзями і партнерами наукової бібліотеки, завдяки якому фонд бібліотеки поповнюється не лише дублетними, а й першими примірниками видань.

Традиція дарування книг бібліотеці склалася в університеті декілька років назад і приємно відзначити, що продовжується і в наші дні. Серед дарувальників є такі, що надають літературу постійно, а є й такі, хто робить дари епізодично. Але наукова бібліотека надзвичайно вдячна всім за підтримку, розуміння, неоціненну допомогу в  поповненні  фонду.

Постійно передає в дар науковій бібліотеці із власних зібрань ректор БНАУ, академік НААНУ Даниленко А.С., Новак Віталій Петрович – перший проректор, Варченко О. М. – проректор з наукової та інноваційної діяльності, Димань Т. М. – проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності, Карпенко А.М. – проректор з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку, Щуревич Г.П. – директор  ІПНКСВМ; декани та співробітники кафедр, студенти всіх факультетів та випускники різних років та інші співробітники університету.

14 лютого, коли людство святкує День святого Валентина і всіх закоханих, відзначається ще одне молодше свято у календарі − Міжнародний день дарування книг, яке англійської звучить як International Book Giving Day. Воно започатковане у 2012 році американкою Еммі Бродмур і об'єднує всіх, хто любить книги і тих, хто прищеплює любов до читання. Цього дня прийнято дарувати книги рідним, друзям і знайомим. А також у цей день дарують книги бібліотекам. І наша університетська бібліотека в цей день також отримала чимало подарунків.

Ще з самого ранку  ректор університету Анатолій Степанович Даниленко передав чимало книг про минуле і сучасне нашої  славної України, природу української землі та архітектурні пам’ятки держави. А ще декілька примірників нових підручників, співавтором яких він являється.

Завітали в цей день з вітаннями та цінними подарунками Ольга Миронівна Варченко – проректор з наукової та інноваційної діяльності; завідуюча кафедри фінансів, банківської справи та страхування Рудич Оксана Олександрівна; завідуюча кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки Сокольська Тетяна Вікторівна; завідувач  кафедри обліку і оподаткування Свиноус Іван Вікторович; Сенчук Микола Миколайович, викладач кафедри механізації та електрифікації сільськогосподарського виробництва; Дужа Ірина Анатоліївна, викладач кафедри теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін. Всі вони передали до бібліотеки нові наукові та навчальні видання, авторами яких являються вони та співробітники їх кафедр. Декан агробіотехнологічного факультету Хахула Валерій Семенович привітав всіх бібліотекарів з днем дарування книг, побажав успіхів в цій справі і залишив книги із власних зібрань та передав подарунок від Карпук Лесі Михайлівни, професора кафедри землеробства, агрохімії та ґрунтознавства (яка в даний час знаходиться в Франції) – щойно виданий підручник з рослинництва, співавтором якого вона є.

Наукова бібліотека висловлює щиру подяку всім, хто в різні роки долучався до благородної справи – дарування книжок і тим, хто нині підтримує цю традицію і допомагає поповнювати фонди бібліотеки новою, актуальною літературою. А, дарувальникам в День святого Валентина і всіх закоханих і в Міжнародний день дарування книг дякуємо за вітання і подарунки.