День кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського

30 травня загальна виховна година для студентів 1 М курсу ФВМ була присвячена Дню кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського.

Захід розпочався з перегляду презентації історії та становлення кафедри, її очільників, (починаючи від післявоєнних років), нинішнього кадрового складу, підготовленої бібліотекарем Анною Олексіївною Бондаренко..

Анна Олексіївна розповіла студентам-першокурсникам про життєвий шлях, навчально-методичну, наукову роботу, творчий доробок, різноманітну і цікаву культурно-виховну роботу науково-педагогічних працівників – їхніх  наставників та викладачів.

Особлива увага була приділена науковим виданням, до яких безпосередньо долучилися фахівці кафедри, серед яких навчальні посібники та монографії, а, зокрема, підручники «Гігієна рослинних харчових продуктів» (2015 р.) та «Гігієна молока і молочних продуктів» у двох частинах (2016 р.) (співавтором яких є Н.В. Букалова – кандидат ветеринарних наук, доцент, отримали дипломи Академії наук вищої освіти України.

Про наукові дослідження кафедри розповів Василь Петрович Лясота, доктор ветеринарних наук, професор, завідуючий кафедрою.

Учасники дня кафедри з цікавістю переглянули авторський відеоматеріал Василя Петровича, підготовлений за матеріалами його творчості.

Студенти отримали важливу й цікаву інформацію про своїх наставників, що допоможе їм не лише у фаховому зростанні, але й у розумінні того, що формуючись і розвиваючись фахово, не потрібно забувати й про духовність та свої захоплення, які потрібно розвивати. Прикладом цьому є їх наставники!

Бондаренко А.О., завідувач відділу бібліотеки ФВМ

Лясота В.П., професор, завю каф. ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва
та патанатомії імені Й.С. Загаєвського