День міста очима факультету ветеринарної медицини

Велична та цікава історія нашого рідного міста Біла Церква. Вона яскраво переплітається з історичними подіями різних часів, а також історією нашого славного вишу. Тому, у святкуванні 986-ї річниці Білої Церкви взяв активну участь Білоцерківський національний аграрний університет і безпосередньо наш факультет ветеринарної медицини.

З короваєм – символом української гостинності, ми зустрічали гостей свята, яким розповідали про наш потужний факультет, його цікаве і змістовне життя у різних сферах діяльності, знайомили з багаточисленними виданнями науковців. Та справжньою родзинкою була презентація нового спеціального одягу для практичних занять студентів та викладачів у ветеринарних клініках ФВМ та на виробництві.

Не зважаючи на дощову погоду, наш настрій не зіпсувався і був святковим та піднесеним. Тож усім бажаємо успіхів, а нашому рідному місту Біла Церква – процвітання та перспективного розвитку!

Соловйова Л.М., організатор культурно-масової роботи на ФВМ, доцент