День молодого спеціаліста «Твій професійний старт»

Під час проведення Міжнародних агропромислових виставок «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логистика» 23 лютого вже традиційно відбувся IV День молодого спеціаліста «Твій професійний старт».

Учасниками даних заходів була делегація від Білоцерківського національного аграрного університету у складі:

Лісковича В.А., провідного спеціаліста навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та виховної роботи,
Шаровари М.М. студентки агробітехнололгічного факультету,
Ковальчук Ю.В., студентки економічного факультету
Макарчук В.Ю., студентки економічного факультету
Тронька В.В., студента економічного факультету
Федоренка Є. М., студента економічного факультету
Юревича В.В., студента економічного факультету

У вище згаданому заході взяли участь майже 600 студентів і викладачів із 19 вищих навчальних закладів освіти, зокрема Білоцерківського національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Вінницького національного аграрного університету, Полтавської державної агарної академії, Херсонського національного аграрного університету, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут», Немишаївського агротехнічного коледжу, Боярського коледжу екології і природних ресурсів, Лубенського фінансово-економічного коледжу, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, Ірпінського економічного коледжу, Маслівського аграрного коледжу ім. П.Х. Гаркавого БНАУ, ВП НУБіП «Ніжинський агротехнічний коледж», ВСП НУБіП України «Рівненський коледж», Васильківського коледжу ТДАТУ, Технолого-економічного коледжу БНАУ, коледжу Подільського ДАТУ.

HR-коучі провідних аграрних компаній KERNEL, ІМК, Cygnet Agrocompany, ED&F Man Ukraine, ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «Хай Філд», ТОВ «Агросем», Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ «Агро Легіон», Група компаній VITAGRO, Timac AgroУкраїна, ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», ТОВ «Данон Україна» ознайомили студентів зі спеціальними програмами стажування, розповіли про найбільш актуальні професії в аграрному секторі економіки та поспілкувалися з ними щодо подальшого їх працевлаштування.

Ліскович В.А., провідний спеціаліст навчально-методичного відділу
моніторингу якості освіти та виховної роботи