«День відкритих дверей» Білоцерківського НАУ для старшокласників ЗОШ Шаргородщини

6 лютого в будинку культури м. Шаргород Вінницької області, спільно з районною радою, районною державною адміністрацією, відділом освіти Шаргородської райдержадміністрації та Білоцерківським національним аграрним університетом було організовано та проведено «День відкритих дверей» Білоцерківського НАУ.

На заході були присутні колишні випускники Білоцерківського аграрного університету, нині голова районної ради Попов Михайло Антонович,  начальник пенсійного фонду Мельник Олег Григорович, а також фахівці в галузі ветеринарної медицини, які працюють на теренах Шаргородщини, випускники факультету ветеринарної медицини різних років Тесля Євген Миколайович, Фротер Микола Сергійович, Фротер Микола Миколайович, Фротер Олег Миколайович, Татадайко Павло Васильович, Нагірний Іван В’ячеславович і, звичайно ж, старшокласники загальноосвітніх шкіл міста та району.

Під час зібрання Попов Михайло Антонович з гордістю згадав свої студентські роки, проведені в стінах університету та висловив думку про значення й доцільність проведення подібних заходів з метою орієнтації учнів стосовно вибору майбутньої професії.

Мета зібрання – націлити майбутніх абітурієнтів на вибір професії по душі, допомогти зробити правильний вибір, зорієнтувати в питаннях вступної компанії 2018 року та попереднього зовнішнього незалежного оцінювання, без належних результатів якого вступити до вищих навчальних закладів неможливо.

На завершення зустрічі вокальний ансамбль університету презентував слухачам чудову концертну програму, яку слухачі сприйняли із щирим задоволенням, про що свідчили гучні оплески після кожного номера.

Методист РВО з кадрових питань Мельник Валентина Яківна подякувала учасникам за змістовну зустріч, побажала майбутнім випускникам удалого й вірного вибору, а Білоцерківському національному університету – хороших студентів, висловила сподівання щодо подальшої співпраці між освітніми закладами Шаргородщини та Білоцерківським національним аграрним університетом.

Науково-педагогічні працівники кафеди ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського, які займаються профорієнтаційною роботою в Шаргородському районі Вінницької області, щиро дякують за надану допомогу у проведенні дня відкритих дверей у м. Шаргород ректору Білоцерківського НАУ, академіку УААН Даниленку А.С., декану ФВМ, професору Головасі В.І., секретарю приймальної комісії, доценту Скибі В.В., відповідальній за культурно-масову роботу, доценту Булей Н.В., учасникам вокального ансамблю Яценко А., Парфенюк А., Ніцак Л., Василевському А., Голубу В., Костенку Р., Ткачуку С., Городецькій А., Яворській Х., Гардецькому В. та водієві Сокуру В.А.

Джміль В.І., доцент, відповідальний за профорієнтаційну роботу
в Шаргородському районі Вінницької області