День відкритих дверей – запорука успішного вибору професії

У Шаргородському районному будинку культури, за підтримки відділу агропромислового розвитку та відділу освіти Шаргородської районної ради, 26 лютого було проведено «День відкритих дверей» Білоцерківського НАУ та «Ярмарку професій» для випускників 11-х класів ЗОШ I-III ступенів Шаргородського району. На даному заході майбутні випускники мали можливість поспілкуватися із своїми земляками, які в різні роки були випускниками Білоцерківського НАУ.

Під час даного дійства було проведено сучасну презентацію Білоцерківського НАУ, а також відповідальний секретар приймальної комісії детально розповів про вимоги, щодо вступу до вищих навчальних закладів, особливо акцентуючи увагу на переваги, які є для абітурієнтів БНАУ.

У другій частині учні та інші присутні мали можливість послухати концертну програму, яку підготували співробітники та студенти університету.

Кафедра ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського щиро вдячна працівникам Шаргородської районної адміністрації, її голові, колишньому випускнику агрономічного факультету Попову Михайлу Антоновичу, начальнику відділу агропромислового розвитку Дрибущаку Іллі Миколайовичу, начальнику відділу освіти Кутніку Володимиру Олексійовичу, головному спеціалісту відділу освіти Мельник Валентині Яківні, директору та працівникам районного будинку культури, а також адміністрації Білоцерківського НАУ, факультету ветеринарної медицини, приймальної комісії, профкому, учасникам художньої самодіяльності університету за сприяння та участь у проведеному заході.

Джміль В.І., канд. вет. наук, доцент