Державна студентська науково-практична конференція «Лісове і садово-паркове господарство»

19 квітня відбулася державна студентська науково-практична конференція «Новітні технології в рослинництві. Лісове і садово-паркове господарство. Геодезія, картографія та землеустрій». На секції «Лісове і садово-паркове господарство» було заявлено 26 доповідачів. Виступили 13 доповідачів. З науковими доповідями виступили: студентка V курсу: Циганенко Анастасія, студенти IV курсу: Бирковський Андрій, Волинець Олександр, Кравчук Анна, Гордєйчик Євген, студентка ІІ курсу: Решетюк Анастасія. Крім студентів БНАУ в конференції прийняла участь представницька делегація Малинського лісотехнічного коледжу. З доповідями на конференції виступили п’ять студентів цього коледжу. Також студенти коледжу мали можливість відвідати Біостаціонар БНАУ та парк «Олександрія».

Всі учасники конференції отримали сертифікати, а найкращі доповідачі були нагороджені дипломами: 1-го ступеню - Бирковський Андрій з доповіддю «Проектні пропозиції з реконструкції благоустрою та озеленення прибудинкової території по вул. Леваневського, 26 м. Біла Церква», 2-го ступеню – Волинець Олександр, тема доповіді: «Проект реконструкції насаджень парку с. Крюківщина (Києво-Святошинський р-он Київ. обл.», 3-го ступеню - Кравчук Анна з доповіддю «Досвід розмноження декоративних та плодових жимолостей у приватному розсаднику ФОП «Михаць». Вітаємо всіх учасників та переможців!

Роговський С.В., доцент, зав.кафедрою СПГ

Жихарева К.В., асистент