Діяльність | Кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

Перший випуск магістрів з публічного управління та адміністрування

Шановні випускники!
Сьогодні ви отримали довгоочікувані дипломи магістра з публічного управління та адміністрування. Позаду залишилося багато яскравих і незабутніх подій, цікавих і веселих моментів, нових знайомств.
З упевненістю хочу заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи, адже знання, які ви отримали в стінах нашого університету, дозволять вам бути ефективними управлінцями та на практиці вносити свій вклад в реалізацію стратегічних пріоритетів соціально-економічного розвитку нашого суспільства. За роки навчання ми намагалися навчити вас лідерству та окреслити дорожню карту, що веде до успіху.
У цей радісний день сердечно вітаю вас з успішним закінченням Білоцерківського національного аграрного університету!
Нехай доля щедро дарує вам творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху! Не втрачайте амбіцій, наполегливо ідіть до поставленої мети.
Пам’ятайте – саме вам належить втілювати ті реформи, про які сьогодні так багато говорять. А для цього ви маєте постійно удосконалювати свої знання. У своїй практичній діяльності ви завжди можете розраховувати на допомогу з боку університету та сподіваємося, що ви будете підтримувати тісний зв'язок із своєю «Аlma Mater», сприяти подальшому покращенню іміджу нашого закладу.

Бажаємо всім здоров'я, щастя, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного росту!
Удачі у підкоренні ваших вершин!

Спеціальність: 074 «Публічне управління та адміністрування»  предбачає підготовку  управлінської еліти за європейськими стандартами на принципах «Good Governance» – «належного» («справедливого») врядування.
Ми навчаємо  лідерству й успішному публічному менеджменту, надамо дорожню карту, що веде до успіху
Ми формуємо нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, уміють системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист суспільних інтересів.
Водночас,ми надаємо  якісну економічну підготовку, що дасть змогу не просто орієнтуватися у соціально-економічних процесах, а й грамотно впливати на них у межах своїх компетенцій.

В процесі навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» студенти отримують професійні компетентності самостійної практичної роботи, які затребувані в будь-якій сфері діяльності (державна служба, бізнес, некомерційні організації тощо), де необхідно ухвалювати складні управлінські рішення.
Об’єкти професійної діяльності бакалавра з публічного управління та адміністрування: центральні органи виконавчої влади, територіальні органи ЦОВВ, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, державні і муніципальні установи, інституції громадянського суспільства, громадські об’єднання, некомерційні організації, міжнародні неурядові організації, міждержавні органи та структури.

Випускники  спеціальності «Публічне управління та адміністрування» зможуть працювати:

•  керівниками /спеціалістами у департаментах, управліннях, відділах, службах, інспекціях органів державного управління і місцевого самоврядування різних рівнів і сфер.
  • аналітиками, експертами, радниками чи консультантами  з економічних питань, децентралізації, соціальної відповідальності, з питань  енергозбереження та енергоефективності, стандартизації, сертифікації та якості;
  • представляти Україну чи свій регіон у міжнародних організаціях , що опікуються питаннями  місцевого самоврядування та сталого розвитку
    Навчання буде корисне тим, хто хоче побудувати успішну політичну (чи публічну) кар’єру.

Телефони для довідок: (04563) 5-30-23,  9-18-36. Адрес: пл. Соборна 8/1, м. Біла Церква, Київська обл., 09117. Сайт: http://www.btsau.kiev.ua/

Дисципліни

кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки

1. Публічне адміністрування