До бібліотеки – за новими і корисними знаннями!

28 лютого у читальній залі бібліотеки факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулася виховна година для студентів 4 групи 1М курсу. В цей день демонструвалася виставка нових надходжень до бібліотечного фонду, тому студенти-першокурсники мали чудову можливість ознайомитися з новинками – навчальними посібниками та підручниками з різних фахових дисциплін, у тому числі й тими, авторами та співавторами яких є науково-педагогічні працівники нашого факультету.

Бібліотекарі галузевого відділу № 2 ФВМ розповіли студентам, як проводити пошук наукових та навчальних джерел, періодичної літератури, ознайомили з Інтернет-ресурсом та порядком користування електронною базою даних для її ефективного використання.

Ми щиро вдячні нашим бібліотекарям – Бондаренко Анні Олексіївні та Дем’янчук Олені Владиславівні – за цікаву та корисну інформацію!

Хіцька О.А., доцент, наставник 4 групи 1М курсу ФВМ