ENG | УКР |

Досвід та іноваторство – запорука успіху

 

12 жовтня відбулося третє засідання Вченої ради факультету ветеринарної медицини під керівництвом в.о. декана Володимира Івановича Головахи. На засіданні розглядали нагальні питання, що стосуються затвердження звітів НПП по завершенню контракту, підручників та методичних рекомендацій.

У зв’язку з тим, що попередньо було оголошено конкурс на заміщення посад завідувачів кафедр терапії та клінічної діагностики, епізоотології та інфекційних хвороб, ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського, а також доцента кафедри терапії та клінічної діагностики, члени Ради заслухали звіти професорів Сахнюка В.В., Корнієнк Л.Є., Лясоти В.П. та в.о. доцента Шарандака П.В. про виконання ними навчально-методичної, науково-дослідної та культурно-виховної роботи за період перебування на посадах. Усіх претендентів було затверджено за результатами одноголосного голосування.

Членами Вченої ради факультету ветеринарної медицини було затверджено до друку підручник «Клінічна діагностика хвороб тварин». Автори:  Левченко В.І., В.В.  Влізло, І.П. Кондрахін та ін., за редакцією д. вет. н., академіка НААН України В.І. Левченка і к. в. н., доцента В.М. Безуха. Рецензентами підручника виступили доктори ветеринарних наук, професори С.П. Долецький (НУБІП України), Улько Л.Г. (Сумський НАУ), Чубов Ю.О. (Одеський ДАУ), А.П. Курдеко (Вітебська ордену «Знак Пошани» ДАВМ).

Також було затверджено до друку 4 методичні рекомендації для слухачів Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини та студентів за галуззю знань 21 – Ветеринарна медицина, спеціальністю 212 – Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза укладачів Богатко Н.М., Букалової Н.В., Лясоти В.П.: «Гігієна і експертиза овочів, баштанних і бобових рослинних харчових продуктів», «Гігієнічні основи зберігання рослинних харчових продуктів», «Гігієна і експертиза продуктів переробки зерна (борошна, крохмалю, крупи)», «Гігієна і експертиза фруктів, ягід садових  дикорослих» (рецензенти – д. в. н., професор Корнієнко Л.Є., к. в. н., доцент Мазур Т.Г., БНАУ).

Таким чином, завдяки поєднанню досвіду та прогресу, факультет ветеринарної медицини БНАУ не зупиняється на шляху до підкорення нових вершин.

 

Бахур Т.І., секретар Вченої ради факультету ветеринарної медицини БНАУ