Дисципліни | Кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва

На кафедрі викладаються наступні дисципліни:

Бровко Н.І. – Філософія права, Конституційне право України, Конституційний процес, Міграційне право, Юридична деонтологія.

Терещук М.М. – Державне право зарубіжних країн,Історія вчень про державу і право, Теорія держави і права.

Ковальчук І.В. – Актуальні проблеми теорії держави і права, Муніципальне право, Інвестиційне право, Податкове право Державна служба.

Мельник О.Г. – Проблеми європейського права, Страхове право, Юридична риторика, Право Європейського Союзу

Росавицький О.О. – Правова статистика,Історія держави і права зарубіжних країн, Історія держави і права України, Правознавство.

Викладачі кафедри читають дисципліни англійською мовою: Теорія держави і права, Міжнародний захист прав людини (Терещук М.М.), Інститут громадянства  в ЄС, Право Європейського Союзу (Мельник О.Г.), постійно удосконалюють свої вміння, проходять підвищення кваліфікації на виробництві та поза ним,  залучають до читання лекцій практикуючих юристів та фахівців в галузі права.