Екскурсія студентів біолого-технологічного факультету на Миронівську птахофабрику

Після зустрічі з представниками ПАТ «Миронівський хлібопродукт», студенти біолого-технологічного факультету 3 курсу, відвідали переробне підприємство «Миронівська птахофабрика» (МПФ). Воно створено в 2000 році і входить в склад потужного холдингу «Миронівський хлібопродукт». Підприємство знаходиться в с. Степанці Черкаській області.

Сьогодні МПФ – це один з лідерів у виробництві якісної курятини ТМ «Наша Ряба», що реалізує свою продукцію як в Україні, так і за кордоном.

МПФ має сучасне обладнання від провідних світових компаній з Данії, Голландії та Німеччини оптимізує утримання птиці, розробку тушок, упаковку м’яса та утилізацію відходів. Виробничі лабораторії аналізують стан води, корму, підстилки та устаткування, що відповідає вимогам міжнародного сертифікату безпеки ISO/ IEC 17025: 2006.

На підприємстві дотримуються найвищих міжнародних стандартів за контролем якості на всіх етапах виробничого процесу.

Студенти були вражені потужністю даного підприємства і виявили бажання проходити виробничу практику на МПФ.

Клопенко Н.І., асистент кафедри генетики, розведення та селекції тварин