Екскурсія студентів-магістрів спеціалізації «розведення та селекція тварин» в біопарк «Золотий фазан»

23 травня відбулася екскурсія студентами 5 курсу ОР «магістр» біолого-технологічного факультету в біопарк «Золотий фазан» с. Вишківське Ставищенського району Київської області для проведення практичних занять з дисципліни «Методи збереження генофонду тварин».

Біопарк «Золотий фазан» – одна з унікальних лабораторій зі збереження різноманітності тваринного світу і музея живої природи, що має науково-просвітницьке значення. Зоопарк нараховує біля 30 видів різноманітних тварин та 100 різних видів птахів.

В біопарку мешкають верблюди, лань європейська, плямистий олень, лама-глама, альпака. В зоопарку є єдина в Україні пара білих кенгуру валлабі-альбінос, які щорічно приносять біле потомство. Крім валлабі-альбіноса є і звичайний кенгуру Бенетта.

Нас порадували страуси Ему і африканський страус, які забавно танцювали свій шлюбний танок.

На ставку плавають чорні лебеді, черношеей, тундровий, кликун, шипун; качки: мандаринка, Каролінка, огарь, мускусна, пеганская, індійський бігун, руда свистячі, багамська шилохвость, гривастих; гуси: білий, канадська казарка, білощокий казарка та пелікан.

Біля водойм розташовані вольєри в яких мешкають північноамериканський дикобрази, носуха, єнот-полоскун.

На пташиному дворі студенти з цікавістю спостерігали за фазанами, павичами, колекцією декоративних порід курей (голландська белохохлая, гамбургська, Лівенська, кохинхин, кохинхин карликовий кучерявий, китайська шовкова, бентамки). Дуже красивий і цікавий східний вінценосний журавель і журавель степовий, глухар, голуб Кінг і павичевий голуб. Екскурсія виявилася дуже пізновальною і ціковаю.

Доцент Титаренко І.В., магістрант Андрійчук Б.