Факультет ветеринарної медицини БНАУ отримав членство у Європейській Асоціації Закладів Ветеринарної Освіти (EAEVE)

Факультет ветеринарної медицини БНАУ послідовно реалізує визначену керівництвом університету стратегію на інтеграцію у міжнародний освітній простір, імплементацію у навчальну діяльність високих стандартів якості освіти, розбудови факультету відповідно міжнародних вимог.

За останні роки виконання міжнародних проектів під егідою Міжнародного Епізоотичного Бюро з модернізації ветеринарної освіти в Україні, програм Європейського Союзу Erasmus+ та тісна міжнародна співпраця з Ліонською вищою ветеринарною школою VetAgroSup (Франція) та Університетом ветеринарної медицини і фармації у Кошице (Словаччина), чисельні консультативні візити міжнародних експертів стали основою для оновлення роботи факультету. На факультеті ветеринарної медицини були модернізовані навчальні програми відповідно стандартів Європейського Союзу та МЕБ. Викладачі пройшли стажування у закордонних навчальних закладах та підвищили свою кваліфікацію, була зміцнена матеріальна база факультету, на новий рівень вийшла робота навчальної ветеринарної лікарні факультету ветеринарної медицини.

Наполеглива праця колективу та послідовна позиція керівництва з розбудови факультету ветеринарної медицини отримали визнання на міжнародному рівні. 31 січня 2019 року Виконавчий комітет Європейської Асоціації Закладів Ветеринарної Освіти, на основі результатів проведеного експертами асоціації у листопаді 2018 року аудиту, одноголосно схвалив рішення задовільнити заявку Факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету та прийняти факультет в афілійовані члени Асоціації.

Європейська Асоціація Закладів Ветеринарної Освіти є єдиною організацією якій  Європейським Союзом делеговано право здійснювати акредитацію закладів ветеринарної освіти (EQAR – European Quality Assurance Register for Higher Education) у рамках діяльності Європейської Асоціації із Забезпечення Якості Вищої Освіти (ENQA – European Association for Quality Assurance in Higher Education). Наступною метою для факультету відтепер є отримання європейської акредитації.