Фінал І Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київської області

17 листопада на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації» відбувся фіналі І профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київської області, в якому взяли участь науково-педагогічні працівники нашого університету, а саме: доцент кафедри економіки та економічної теорії Тетяна Василівна Понедільчук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхуваннята Оксана Олександрівна Драган.

Захід був приурочений розробці регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю (за особистої підтримки губернатора Київської області Олександра Горгана) та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності, ініціативності та підприємливості.

Учасниками відбіркових змагань бізнес-турніру стали понад 1700 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студенти І-ІІІ курсів професійно-технічних навчальних закладів області.

У відбірковому етапі бізнес-турніру діти самостійно створювали компанії у ViAL+, організовували їх роботу й намагалися розвинути своє підприємство настільки, аби воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Фінал бізнес-турніру мав насичену програму, що включала в себе власне фінальні конкурсні змагання та профорієнтаційний брифінг за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, який у своєму виступі зауважив на тому, що «таке змагання дало можливість 73 фіналістам, представникам майбутньої економічної та бізнес-еліти, відкрити безліч можливостей для особистісного розвитку», директора департаменту освіти і науки Віри Рогової, генерального директора Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) Віталія Паздрія.

Профорієнтаційний діалог відбувся за участі представників провідних промислових підприємств міста Білої Церкви та доцента кафедри економіки та економічної теорії Понедільчук Т.В., яка у своєму виступі окреслила актуальність економічних спеціальностей і наголосила щодо провідного місце Білоцерківського національного університету у системі освіти.

Переможців бізнес-турніру було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та сертифікатами Компанії інтелектуальних технології.

Понедільчук Т.В., канд. екон. наук, доцент кафедри економіки та економічної теорії