ФВМ на «Дебюті першокурсника» в 2018-му

Щорічний фестиваль талантів студентів І курсу «Дебют першокурсника» у цьому році припав на День святкування Хелоуїну – 31 жовтня. Можливо тому у ньому було щось містичне, казкове.

Концертну програму факультету ветеринарної медицини українською піснею відкрила запальна Олещенко Оксана. Далі пісенний жанр підтримала харизматична Пилипенко Оксана.

Вірш легендарного поета-митця України Тараса Григоровича Шевченка виконала ніжна і романтична Шумська Любов. Авторський вірш про Білу Церкву прочитав ліричний Варіченко Григорій.

Жартівливими сценками усіх порадували учасники КВК ФВМ, а саме: Прокопенко Владислав, Мельниченко Максим, Пагуба Андрій, Ткаченко Володимир, Павловські Володимир і Микола, Назаренко Марія та Німченко Вікторія.

Композицію на бандурі – національному скарбі українського народу, зіграла чуттєва Стасенко Анна. Жартівливу пісню на гітарі виконав її автор – романтичний Прокопенко Владислав в інсценуванні студентів.

Виступи студентів вражали різножанровістю номерів художньої самодіяльності. Одних тільки танцювальних жанрів було 4-ри. Це і чуттєвий український танок у виконанні позитивної Струбчевської Дар’ї, і ліричний контемп емоційного Небилиці Сергія, запальний хіп-хоп чарівної Софії Момот та загадковий східний танок у виконанні неперевершеної Панчук Алевтини.

Оптимістичний Артамонов Віталій виконав веселу фінальну пісню про кохання, до якої у дружньому флеш-мобі приєдналися усі учасники концертної програми. Наша концертна програма завершилася найкращими побажаннями ведучих концерту Нехаєнко Ярослава та Глущенко Катерини.

Святковий настрій було забезпечено усім найвибагливішим глядачам, а для наших артистів їхні виступи стали стартом на шляху до участі в гуртках художньої самодіяльності університету.

Соловйова Л.М., організатор культмасової роботи на ФВМ,
доцент кафедри паразитології та фармакології