ФВМ вітає наших переможців Інтелектуально-рекреаційного квесту «Стежками Замкової гори» на приз «Кубка ректора»

Спорт у нашому житті є запорукою міцного здоров’я, сильної вдачі, бойового духу і гарного настрою. Тому в житті молоді нашого університету корисними і цікавими є спортивні змагання.

29 травня, в День здоров’я, відбувся Інтелектуально-рекреаційний квест «Стежками Замкової гори» на приз «Кубка ректора» серед студентського активу усіх факультетів на спорт-базі університету.

Спортивне змагання вимагало від учасників не тільки відмінної фізичної форми, а й кмітливості, креативу та інтелектуальної підготовки.

У чесній активній боротьбі перемогла команда факультету ветеринарної медицини у складі наступних студентів: Омельчук Ярослав, Таргонський Руслан, Гудим Сергій (4СПС курс), Омеляненко Максим, Бондаренко Антон (1 СПМ), Джигиль Іван, Леонтюк Вадим (1 СПб), Дрьомов Микола (4б). Переможці отримали нагороду – кубок ректора БНАУ, академіка НААНУ Даниленка Анатолія Степановича.

Викладачі та студенти факультету ветеринарної медицини вітають нашу інтелектуально-спортивну студентську команду з блискучою перемогою! Ми всі Вами пишаємося і бажаємо успіхів у подальшому житті, спортивних звершень і безліч майбутніх перемог!

Сахнюк В.В., декан ФВМ, професор

Соловйова Л.М., Тишківський М.Я., заст. декана, доценти