Героїчний вчинок студента-першокурсника

 

26 березня, близько 16:00, перебуваючи на центральному міському пляжу студент 2 групи 1 курсу біолого-технологічного факультету Білоцерківського НАУ Махаринець Ілля звернув увагу на дітей, які гралися на березі річки. Через декілька хвилин Ілля почув крик про допомогу. Не роздумуючи про власну безпеку він швидко відреагував. Роздягнувшись Ілля кинувся на допомогу дітям, які  провалилися на тонкій крижині у воду. Студент не вагаючись, ліг та почав повзти по тонкому льоду, який був тільки біля берега, та витягнув хлопчика із холодної води. Залишивши його у безпеці Ілля повернувся за другим хлопчиком, який продовжував залишатися у воді. Зробивши декілька кроків по льоду Ілля та шестирічна дитина знову провалилися. Мобілізувавшись він знову виліз на кригу, та витягнув бешкетника з води. Все це відбувалося дуже швидко. Потім Ілля відвів дітей на кафедру фізичного виховання та викликали швидку допомогу.

Хлопчики, мабуть, будуть пам’ятати цей страшний для них день, який на щастя, закінчився благополучно та святкуватимуть свій другий день народження.

Махаринець Ілля народився 8 травня 2000 р. у смт Сміла, що на Черкащині, в сім’ї учасника АТО. Мати працює технологом на хлібозаводі «Черкасихліб», батько у ПАТ «Малобузуківський гранітний кар’єр». Це вже не перший випадок у нашого героя. Восени він врятував дідуся на р. Рось біля Таращанського мосту.  

Від усього колективу університету дякуємо Іллі за героїчний вчинок. Висловлюємо щиру подяку батькам за виховання сина. Пишаємося нашим студентом! Дякуючи таким не байдужим людям, врятовано два життя.

 

Поліщук С.А., наставник 2-ї групи 1-го курсу БТФ

Цехмістренко С.І., наставник 1-го курсу БТФ