Хто не знає своєї історії – той не вартий свого майбутнього

Студенти 1 групи 1 СП(Б) курсу ФВМ відвідали музей нашого університету. Екскурсія мала на меті ознайомити студентів з історією створення університету, становлення нині існуючих факультетів і, насамперед, факультету ветеринарної медицини. Завчасно зібравшись усією групою в холі головного корпусу, та дочекавшись свого куратора, ми піднялися до невеликої кімнати, що нічим не привертала до себе уваги. Там нас уже очікувала Олена Володимирівна – наш екскурсовод – завідувач музею і просто гарна, тендітна та приємна жінка. Наш екскурс в історію БНАУ розпочався, можна сказати, з першої цеглинки побудови університету, початку його заснування.

Ми дізналися, що БНАУ, як навчальний заклад, має глибоке коріння та бере свій початок з 1630 р. З особливим захватом ми слухали історію створення факультету ветеринарної медицини. Розповідь дійсно була захоплюючою, але найцікавішим є те, що його історія на цьому не закінчуватиметься. Тому що ми, студенти, залишаємо про себе пам’ять, кожен по-своєму. Пам’ять, що продовжує писати цю історію …

Час, проведений у музеї, пролетів як одна мить, але став для нас певним надбанням.  Найбільше нас вразило те, що, на перший погляд, така маленька кімнатка вміщує пам’ять про велику історію з неоціненим її значенням. І кожен, виходячи з цієї кімнати, був по своєму вражений. Це враження не можливо навіть виразити словами.

Усі ми були дуже задоволені екскурсією в музеї та вдячні Олені Володимирівні, яка переповіла нам історію нашого рідного університету.

Ганна Сова, Віра Ніколаєнко – за дорученням студентів 1 групи 1 СП (Б) курсу ФВМ