II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Агроекологія»

У Львівському національному аграрному університеті 5-7 квітня відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Агроекологія». У олімпіаді взяли участь представники 12 ВНЗ України та понад 40 учасників олімпіади.

З нашого вузу на олімпіаду у Львів (м. Дубляни) поїхали найкращі студенти 3 курсу екологічного факультету: Садовенко Евеліна, Кравченко Микита і Медяник Антоніна. До олімпіади з «Агроекології» студентів готували – професор, д.-р. с.-г. наук Мельниченко О.М.  та доцент кафедри екології та біотехнології Шулько О.П.

Проведення олімпіади показало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз студентських робіт з теоретичного туру, творчого конкурсу та виконання практичних робіт, журі визначило переможців олімпіади. Зокрема, Садовенко Евеліна нагороджена дипломом третього ступеня, а всі учасники Білоцерківського НАУ зайняли третє командне місце.

Студенти та викладачі екологічного факультету, дякують керівництву Білоцерківського НАУ за допомогу та підтримку в організаційних питаннях щодо поїздки у Львівський НАУ на II етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Агроекологія».