ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни "Біологія" секція "Біологія тварин"

З 18 до 20 квітня на базі Миколаївського НАУ проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади 2017-2018 н.р. серед студентів вишів України ІІІ-ІV рівнів акредитації з дисципліни "Біологія" секція "Біологія тварин". Від нашого університету приймали участь студенти ІІІ курсу факультету ветеринарної медицини Гуров Дмитро та Станєва Анна. В секції "Біологія тварин" прийняли участь 69 студентів із різних аграрних вишів України. В наполегливій, безкомпромісній боротьбі, за результатами чотирьох турів Гуров Дмитро виборов друге, індивідуальне місце і був нагороджений дипломами Міністерства освіти і науки України та Національної академії аграрних наук України.

В командній боротьбі наш університет посів третє місце.

Саморай М.М., канд. біол. наук, доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин