ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

27-30 березня на базі Національного технічного університету Украіни "Киівський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування". В Олімпіаді брали участь магістри кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки економічного факультету Білоцерківського НАУ Федоренко Євген та Ковальчук Юлія в супроводі канд. екон. наук, асистента Поліщук Світлани Петрівни, які продемонстрували високий рівень знань у галузі управління та адміністрування та отримали значний досвід у вирішенні практичних ситуаційних завдань, які складалися із певних блоків. Члени почесного журі відзначили та нагородили Федоренка Євгена Дипломом за найкращий результат у вирішенні одного із блоків завдання. Голова Оргкомітету Киричок П.О. подякував співробітникам кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародноі економіки та нагородив "Подякою за високий рівень теоретичноі та практичноі підготовки студентів". Учасники отримали сертифікати про участь у ІІ етапі Всеукраінськоі студентськоі Олімпіади.