II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Водні біоресурси»

У місті Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування, нещодавно відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Водні біоресурси», в якому взяли участь команди дев’яти вищих навчальних закладів України із підготовкою фахівців за даним напрямом. Загалом у студентській олімпіаді взяли участь 27 учасників – переможців I етапу.

Білоцерківський національний аграрний університет відстоювала команда студентів екологічного факультету: Гончарук Катерина, Сапончик Олександр та Ткач Максим. Серед дев’яти команд, наші студенти вибороли IVкомандне місце, та I місце за практичною підготовкою з дисципліни «Розведення та селекція риб».