Інформаційна лекція на тему: «Злочини радянського тоталітарного режиму та українська національна пам’ять: навіщо та як пам’ятати про сталінізм і його кривди?»

25 травня на запрошення ректора А.С. Даниленка до Білоцерківського національного аграрного університету завітав головний спеціаліст Українського інституту національної пам’яті В. Огієнко з інформаційною лекцією на тему: «Злочини радянського тоталітарного режиму та українська національна пам’ять: навіщо та як пам’ятати про сталінізм і його кривди?».  Під час лекції було висвітлено та проаналізовано на яскравих документальних прикладах злочини сталінізму, піднято питання, які ж причини призвели до Голодомору та його наслідки для України.

У ході лекції в аудиторії студентської молоді Білоцерківського національного аграрного університету панував дух небайдужості та співчуття до долі попередніх поколінь, яким судилося жити під владою тоталітарного безжалісного режиму, в умовах щоденного вибору між життям і смертю.

Мельник Л.М., завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін