Інформаційний день Erasmus+ “Підтримка ЄС для української молоді”

7 грудня співробітники університету Поліщук С.П., канд. екон. наук, асистент кафедри публічного управління, адміністрування і міжнародної економіки і начальник відділу молодіжної політики, канд. пед. наук Дем’яненко О.О. взяли участь у роботі Інформаційної сесії «Підтримка ЄС для української молоді».

Організаторами заходу були: Європейська комісія, Представництво ЄС в Україні, Міністерство молоді та спорту України.

Захід є плановим для учасників реалізації проектів Програми Erasmus + в Україні.

Основним завданням даного заходу, організованого за сприяння Національного Erasmus+ офісу в Україні, Інформаційного центру Erasmus + Молодь, Ресурсного центру Сальто EECA (Польща), було презентувати грантові можливості для підтримки української молоді на 2018 рік.

Було обговорено проектні напрями підтримки ЄС для молоді з країн Східного Партнерства (Україна, Молдова, Білорусія, Азербайджан, Грузія, Вірменія), можливості для розвитку потенціалу українських молодіжних організацій, підтримку молодіжного підприємництва та обміну молодіжними лідерами. Було проведено практичну сесію щодо підготовки якісної проектної заявки за напрямом розвитку потенціалу у сфері молоді.

Участь в інформаційній нараді дала можливість почерпнути більш детальну інформацію про досвід інших установ та організацій, які вже отримували гранти на реалізацію проектів програми ЄС Erasmus +.

Довідка. Програма Erasmus + в Україні розпочала свою роботу ще у 2014 р., основна її мета – підтримка проектів з мобільності та співпраці між організаціями Європи і України у сфері вищої освіти, євростудій, молоді та спорту.

Основна інформація щодо програми розміщенна на сайті: ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/node_en

Адреса центрального офісу Erasmus +в Україні: erasmusplus.org.ua