Дисципліни | Кафедри менеджменту

Підготовка фахівців спеціальності 073 «Менеджмент» відбувається за освітніми програмами першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

Кафедра готує фахівців за освітньо-науковою програмою підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» (гарант програми – д. е. н., професор І.М. Паска). Освітньо-наукова програма є логічним завершенням вибудованої вертикалі вищої економічної та управлінської освіти в Білоцерківському НАУ. Метою програми є підготовка висококваліфікованих фахівців ступеня доктора філософії в галузі управління та адміністрування за спеціальністю 073 «Менеджмент» із високим рівнем теоретичних знань, практичних вмінь і навичок, інших компетенцій, які формують критичне мислення щодо існуючих і генерування нових знань на основі системного підходу та знань в області менеджменту щодо досягнення сталого та інноваційноорієнтованого розвитку економічних систем, оволодіння методологією наукової та педагогічної діяльності, що забезпечує успішне проведення власного наукового дослідження, генерування наукових розробок у практичну діяльність, інтегруванню у міжнародне академічне середовище, формування лідерських якостей дослідника та його спроможності до саморозвитку. Основна увага приділяється різнобічній підготовці аспірантів в межах обраного профілю, індивідуалізації їхньої освітньої траєкторії за рахунок елективних курсів та поглибленої методологічної підготовки в частині проведення власного наукового дослідження.

Кафедра готує фахівців за освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів другого (магістерською) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент»  (гарант програми – д. е. н., професор Гринчук Ю. С.). Метою освітньої програми є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців-менеджерів, здатних ідентифікувати та розв’язувати складні задачі і проблеми у процесі навчання та в сфері менеджменту, зокрема в галузях аграрного виробництва, забезпечити сталий розвиток підприємств за невизначеності умов і вимог, проводити дослідження та/або здійснювати інновації. Серед вибіркових компонентів передбачені дисципліни, що надають можливість здобувачам вищої освіти задовольнити індивідуальні потреби в поглибленні знань щодо управління як бізнес-структурами (малими підприємствами чи корпораціями), так і організаціями публічної сфери, прогнозування потенціалу підприємств, стратегії сталого розвитку, соціальної відповідальності підприємств та організацій тощо.

Кафедра готує фахівців за освітньо-професійною програмою підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» (гарант програми – к. е. н., доцент Коваль Н. В.). Програма передбачає підготовку висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців-менеджерів, які здатні вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі у сфері управління підприємствами, організаціями та їх підрозділами, зокрема в сфері аграрного виробництва, забезпечити їх сталий (збалансований) розвиток в мінливих умовах бізнес-середовища та екологічних викликів. Навчаючись за цією програмою студенти отримують необхідні знання і практичні навички з управління та адміністрування та здатні вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових й інформаційних потоків, узгоджувати логістичну, маркетингову, операційну стратегії, формувати й реалізовувати кадрову політику, приймати зважені управлінські рішення в умовах невизначеності та ризику.

• Аграрний менеджмент
  • Аграрні технології
  • Адміністративний менеджмент
  • Антикризовий менеджмент