IV міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді

На базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулася IV міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Стан та перспективи виробництва, переробки і використання продукції тваринництва», участь у якій взяли понад 100 учасників з п’яти країн. З вітальним словом до учасників конференції виступила проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності Білик Тетяна Леонівна, яка відзначила важливість проведення заходу, ознайомила учасників з історією університету та побажала нам плідної праці.

Всі учасники конференції продемонстрували високий рівень наукових робіт. На конференції від Білоцерківського національного аграрного університету виступив студент біолого-технологічного факультету 3 курсу СП Федоренко В’ячеслав з доповіддю на тему: ”Психофізіологічні аспекти лікування церебрального параліча у людей за допомогою іпотерапії”.

Федоренко В., студент 3 курсу СП БТФ