Кандидатура старости студентського гуртожитку підтримана студентами, що проживають у гуртожитку

Велике значення в організаційній роботі гуртожитку має наявність самоврядування.

Нещодавно відбулися збори студентів ФВМ, які мешкають у гуртожитку № 6. Зібрання було присвячено перевиборам старости гуртожитку.

На засіданні присутні заслухали звіт старости гуртожитку минулих років, студента 4 СПс курсу Зарви Олексія про результати його діяльності впродовж двох років. До виступаючого було багато запитань щодо не вирішених проблем гуртожитку.

На зібранні мешканцями гуртожитку була висунута кандидатура нового старости, студента 3СПб курсу Гензура Олександра, який виступив зі своєю програмою розвитку. Кандидатуру Гензура Олександра, відповідального та принципового, студенти затвердили одностайно.

Побажаємо новому старості та Раді самоврядування гуртожитку № 6 успішної та плідної роботи.

Ємельяненко О.В., заступник декана ФВМ з виховної роботи