Книжкова виставка до 80-річчя від дня народження видатного вченого, професора Л.С. Дяченка

1 лютого на біолого-технологічному факультеті відбулась Міжнародна науково-практична конференція присвячена 80-річчю від дня народження видатного вченого, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри технології кормів, кормових добавок та годівлі тварин Дяченка Леоніда Сидоровича. До цієї події бібліотека підготувала виставку робіт вченого, опублікованих за період його трудової діяльності. Це книги, написані у співавторстві (серед них підручник «Годівля сільськогосподарських тварин / за ред. І.І. Ібатуліна. – Вінниця, 2007. – 616 с.», за яким навчаються студенти аграрних вузів), авторські свідоцтва і винаходи, статті в наукових збірниках та фахових періодичних виданнях. Основний напрям його наукової діяльності: розробка рецептури комбікормів, кормових добавок і преміксів з максимальним використанням місцевої сировинної бази втілився в посібнику «Основи технології комбікормового виробництва / Л.С. Дяченко, В.С. Бомко, Т.Л. Сивик. – Біла Церква, 2015. – 306 с.»

Сьогодні Леонід Сидорович натхненно працює на теренах рідного університету. Тож хочеться щиро привітати його з ювілеєм, побажати доброго здоров’я на довгі роки та подальших творчих успіхів.